• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Организатор за торбички со тоалети од тоалети, торбички торбички торбички за мажи и жени јаглен сива

Организатор за торбички со тоалети од тоалети, торбички торбички торбички за мажи и жени јаглен сива

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Барате придружник за патувања за да ги носите сите ваши тоалети? Сакате нешто што ќе трае? На пазарот за тој совршен подарок? Хедерската торба за тоалети има два удобни џебови. Димензии : 10 ”w x 6” h x 4 ”d Хедерирани две вреќи со тоалети. Широк патент главен оддел. Предниот патент џеб. Погодна рачка за носење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ