• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Црвен Цвет Ветер Фабрика Со Удел

Црвен Цвет Ветер Фабрика Со Удел

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Црвен Цветен Спинер За Ветер Со Клада Црвен Цветен Ветер Со Живописни бои, рустикален финиш и гроздобер декупаж совршен за градинарски кревети, под дрвја или покрај патеки лесен за составување завршницата обложена со прав го штити овој производ, што го прави совршен за внатрешна/надворешна употреба ве молиме имајте предвид големина : 12" x 5" x 42" со Stake Each 12" карактеристики на влогот Живописни Бои, Рустикален финиш И Гроздобер Декупаж По Одлична Цена.Уживајте во гледањето на цветот спин. Убава и забавна за сите да ја видат. Купете повеќе од еден за да додадете на убавината.Проверете ги нашите други бои за да додадете разновидност во вашиот двор. Вртењето е хипнотизирачко и релаксирачко за сите да го видат.Ве молиме имајте предвид нашите политики r eturn. Исто така, забележете дека ние не даваме замени или наплата од било кој вид за производи што се прикажани како испорачани и не можат да се најдат. Пред да нарачате, проверете ја вашата адреса.#домашна свест #ветробранска боја/Завршница : Црвена.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ