• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
поставете 4х13х 624зз Челични Запечатени Заштитени Топчести Лежишта Со Длабок Жлеб Едноредни Додатоци За Лежишта Алатки За Поправка

поставете 4х13х 624зз Челични Запечатени Заштитени Топчести Лежишта Со Длабок Жлеб Едноредни Додатоци За Лежишта Алатки За Поправка

 
DEN 327.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : 10 парчиња 4x13x5mm Челични Запечатени Заштитени Топчести Лежишта Со Длабок Жлеб 624zz Спецификација : Тип : 624zz Materal : J Печат Челичен Дијаметар : 4mmouter Дијаметар : 13mmthekes : 5mm Карактеристика : топчести лежишта Со Длабок жлеб, лежиште со еден ред.Овие лежишта се претходно подмачкани со маснотии.Широко распространето лежиште, економско и стандардно.Лесен за инсталирање и замена.Помалку Триење и поголема Брзина.Издржлив и Изолација.Широко се користи во автомобили, апарати за домаќинство, машински алати, мотори, пумпи, земјоделски машини и текстилни машини. Вклучен пакет : 10 х Топчести Лежишта Со Длабок Жлеб 10 парчиња/сет 4х13х5мм 624зз Челик Запечатени Заштитени Топчести Лежишта Со Длабок Жлеб Едноредни Алатки За Поправка На Додатоци За Лежишта.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ