• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
центричен 412.42002 е Лежиште На предните тркала Се Вклопува изберете: 1993-НИСАН ПОТРАГАТА, 1993-МЕРКУР СЕЛАНЕЦ

центричен 412.42002 е Лежиште На предните тркала Се Вклопува изберете: 1993-НИСАН ПОТРАГАТА, 1993-МЕРКУР СЕЛАНЕЦ

 
DEN 799.20

Количина на стоки
Достапно на барање

центричен 412.42002 е стандарден Лежиште за Тркала СО топчести лежишта-Ц-Тек Стандарден Преден Центричен 412.42002 Е Одговара Изберете : 1993-2002 НИСАН ПОТРАГА 1993-2002 МЕРКУР СЕЛАНЕЦ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ