• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тропски Зелени Растенија Туш Завеса Лисја Печатени перат бања завеса Водоотпорен Полиестер Ткаенина Бања Завеси

Тропски Зелени Растенија Туш Завеса Лисја Печатени перат бања завеса Водоотпорен Полиестер Ткаенина Бања Завеси

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, која е водоотпорна, издржлива, мека, без брчки и без избледување. ● Водоотпорно И Брзо Сушење ● оваа завеса за туширање претрпе водоотпорен третман од двете страни, овозможувајќи капки вода да останат на површината, брзо одбивајќи и сушејќи. Значи, завесите за туширање со водоотпорна ткаенина можат да ја одржат вашата бања сува и чиста. ● Засенчување И Заштита На Приватноста ● завесата за туширање во бањата е изработена од висококвалитетна и врвна непроѕирна ткаенина, која е многу погодна за заштита на личната приватност. И завесата за туширање желка е зашиена со тенки и тесни игли, кои нема да паднат. Тие исто така имаат совршена завеса за да ги спречат да лебдат и да ви обезбедат удобно време за капење. Лесно за инсталирање, комбинирано пакување : комплетот за завеси за туширање вклучува 12 куки во Форма На Ц. Нема ' рѓа или деформација. Со нив, завесите за туширање можат лесно да се инсталираат на прави/закривени шипки за туширање избор На Големина : W90 € H180, W150 ° H180, W180 H180, W180 ° H200 CM [Листа На Производи] 1 завеса за туширање и 12 куки. ●Врвен Квалитет И Печатење€100% полиестерска ткаенина туш завеса со тежина на дното. Водоотпорен, отпорност на Брчки, задржување На Обликот, Висока јачина, еластично закрепнување.Живописни бои, Јасна слика, Безопасна и без избледување. [Пондерирана полите] Потешки и постабилни, одржување на совршен завеса и не мавтајќи, обезбедување на вас со удобно туш искуство.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ