• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Симпатична Печурка Цртан Филм Печурки Туш Завеса Виножито Шарени Каваи Габа Бања Ткаенина Туш Завеса Во Собата За Тинејџери Тезги Кади Декор Водоотпорен Завеси 72 x

Симпатична Печурка Цртан Филм Печурки Туш Завеса Виножито Шарени Каваи Габа Бања Ткаенина Туш Завеса Во Собата За Тинејџери

 
DEN 317.92

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесно за чистење. ●Повеќенаменска Завеса● : Бања, хотел, завеса на вратата, завеса за прозорци во бањата, завеса за преграда во просторијата, завеса за студентски дом, завеса за гардероба, завеса за автомобил за патување, позадина за забави итн. ХД печатење туш завеса.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ