• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бетси Дрејк во. Чесапик Беј, ВА Наутички Мапа Туш Завеса

Бетси Дрејк во. Чесапик Беј, ВА Наутички Мапа Туш Завеса

 
DEN 1248.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Шарени завеси за туширање со крајбрежна тематика Од Бетси Дрејк. Нашите завеси за туширање мерат и сигурно ќе ја осветлат секоја бања. Спецификациипринт : Заливот Чесапик, ВА Наутичка Мапсиза : 70 х 72 инчи.Тежина : 1 фунти-SKU : ZX99 BTDR4224 Бетси Дрејк 70 x 72 во. Чесапик Беј, ВА Наутички Мапа Туш Завеса.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ