• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хантингтон ТВ се залага за телевизори до 58

Хантингтон ТВ се залага за телевизори до 58

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Сон за складирање, ТВ -штандот Хантингтон е совршен додаток на секоја рустикална дневна соба во стил на фарма. Оваа телевизиска висока боја непречено се меша со отворено и затворено складирање. Од двете страни на овој центар за забава, има врати со две прилагодливи полици зад секоја од нив за да можете да го прилагодите вашето затворено искуство во просторот за складирање. Помеѓу двете врати, има отворено складирање поделено со прилагодлива полица во која има и дупки за управување со кабелот за да помогне во организирање на вашите конзоли за игри или паметни домашни уреди. Под отворените полици, има две фиоки со иста големина. Полу-месечните рачки на вратите и фиоките имаат античка бронзена завршница. Додадете стил и складирање во вашата одлична просторија со штандот на ТВ Хантингтон. Колекцијата меша со рустикален стил на фарма со боемски акценти совршени за секоја сезона. Оваа колекција го олеснува и прифатливото да ја осветлите секоја просторија со пријатни, живописни, квалитетни парчиња. Хантингтон ТВ се залага за телевизори до 58 ", Бело миење : Отворено и затворено складирање. Прилагодливи полици. Управување со кабелот. Две фиоки. Бронзени рачки на половина круг. Две врати. Две полици зад секоја врата. Метални фиоки. ". Собрани димензии : 35 "H x 52" L x 16 "W. Пакувани димензии : 10" H x 59 "L x 19" W.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ