• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Одмори засолниште 2 гел нанесена мемориска пена душек, близнак, близнак

Одмори засолниште 2 гел нанесена мемориска пена душек, близнак, близнак

 
DEN 847.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Остатокот од гел за гел за гел за пена за пена додава слој на удобност за ладење на кој било душек. Апепер е достапен и лесен начин за надградба и освежување на вашиот сон. Пената за меморија со калапи го олеснува притисокот за прилагодување на вашето ниво на удобност. Овој топер е достапен во дебелина на кадифен или средно-плус во профили од 2, 3 и 4-инчи. Мемориската пена за ладење е нанесена со гел за да помогне во регулирање на телесната температура. Ова создава кул околина за спиење додека додава дополнителен слој на удобност. Мемориски пена душек Топер, близнак, 2 инчи, гел инфузија, засолниште за одмор : Омекнете го вашиот душек : Додадете слој со прифатлива удобност на кој било душек. Олеснување на притисокот : Контурите на мемориската пена на вашето тело за да ги задоволат вашите потреби. Ладилник за спиење : Меморија за инфузија со гел ја регулира телесната температура и ја дистрибуира топлината на телото. Сертифициран БЕЗБЕДНОСТ : Овој топер е овластен сертифициран, создава удобност без да се загрози безбедноста. Сите големини : Достапно во Калифорнија Кинг, крал, кралица, полна, близнаци и близнаци XL големини. 3-годишна гаранција : Заштитена со 3-годишна гаранција на САД. Спецификации : Собрани димензии на производот : 74 ”L x 37,5” W x 2 ”H; тежи 3,14 фунти. Димензии на пакетот : 10.24 ”l x 10.24” w x 19.69 ”h; тежи 5,61 фунти. Не е потребно собрание. Материјал : Полиуретанска пена. Боја на производот : Сина. Големина на производот : Близнак.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ