• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ШИМАНО РИБОЛОВ CURRSNIPER TWT 80S PUR BK CH TWITCHBAIT [OL280QEPC]

ШИМАНО РИБОЛОВ CURRSNIPER TWT 80S PUR BK CH TWITCHBAIT [OL280QEPC]

 
DEN 591.84

Количина на стоки
Достапно на барање

СЕГАШНАТА СНАЈПЕРСКА Мамка е разноврсна мамка која има привлечно дејство на стрелање создадено со едноставно грчење на врвот на прачката за време на враќањето. Конструкцијата од стаклени влакна овозможува мамката да испушта звук на штракање со висок тон што ќе привлече риби од далечина, особено во матни услови на вода. Мамката доаѓа и во лебдечка и во тонечка верзија што овозможува да се користи во различни услови. СО својата конструкција преку жица и новите КУКИ СО ВИСОКА издржливост 3 X, СЕГАШНАТА СНАЈПЕРСКА Мамка ќе се спротивстави на секоја риба со која ќе наиде. Достапно во 6 Бои.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ