• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Влијание Вокер-Бисер Портокал-4 & оз

Влијание Вокер-Бисер Портокал-4 & оз

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Лункерхант Вокер е уште еден додаток на нашата Серија На Удари од Тврди Мамки. Ова е оној на кој рибите не можат да одолеат и риболовците ќе сакаат риболов. Одличниот дизајн на каросеријата овозможува оваа мамка да се шета "прошетајте го кучето" стил низ врвот на водата без напор и поврзан со таа привлечна кука за опашка со пердуви и секси прошетка, ќе бидете рамни надвор фаќајќи ги! Должина : 4 во. Тежина : 1/2оз. Одење акција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ