• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стерлинг Сребрена Полиран Розова Плоча Бран Прстен

Стерлинг Сребрена Полиран Розова Плоча Бран Прстен

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Современ геометриски стил! Создадете уникатен нареден дизајн со закривени ленти со различни бои, дезени и ширини. Оваа тенка лента од 1,5 мм изработена од сребро се одликува со полирана завршница позлатена со роза од 14к, нежна форма на бран и шема на оризова мушка. Носете го сам или магацинот само со други закривени ленти. Редење Изрази Стерлинг Сребрена Полиран Розова Плоча Бран Прстен : 18кт роза позлатени заоблени бенд шарени дизајн полиран финишизработени во стерлинг сребрен стак Изрази достапен во повеќе големини.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ