• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Најдобрите Злато 10к Жолто Злато Половина Круг Со Работ Бенд, Големина 10

Најдобрите Злато 10к Жолто Злато Половина Круг Со Работ Бенд, Големина 10

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади. Истражете ја најшироката колекција на стилски, трендовски, традиционален моден Накит за мажи и жени со одличен квалитет за да одговараат на секоја пригода. Карактеристики стилови за секоја пригода супериорен квалитет и стил спецификации примарен Материјал - Чистота : 10кфиниш : Полиран Ширина На Лентата : 5 Ммстоун Поставување-1 : Прстен Машини (Минимум) : 10 големина (Максимум) : 10,25 Зголемување На Прилагодувањето На Големината : 0,25 Карактеристика : Цврст Примарен Материјал : Златно Вклопување : Стандардна Големина : Форма На Камен-1 : тбдтебелина : 1.4 гравирање : дапримарен материјал - боја : Тип на пожолтување : тип На Свадбена лента : Тип на Риџдстоун (Друго)-1 : Странични камени Монтажи Облик На Врвка : Големина На Половина Заокружување : 10 Земја На Потекло : Сад - Ску : Qltyg308271 Материјал : Примарна - Чистота : 10k. Заврши : Полиран. Камен Количина_1 : 1. Бенд Ширина : 5 мм. Камен Поставување_1 : Прстен Машина. Големина (Минимум) : 10. Големина (Максимум) : 10.25. Зголемување На Прилагодување На Големината : 0.25. Карактеристика : Цврста. Материјал : Основно : Злато. Прстен Одговара : Стандард. Голем : Да. Камен Облик_1 : ТБД. Камен Големина_1 : . Дебелина : 1,6 мм. Гравирање : Да. Тип На Производ : .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ