• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесно Милгрин Половина Круг Свадба Бенд Големина 12

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесно Милгрин Половина Круг Свадба Бенд Големина 12

 
DEN 4463.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Вечен како и вашата наклонетост кон него/неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг/сопруга. Обликуван од 14 каратно жолто злато, оваа лесна лента широка 4 мм има рабови од милгрин за совршен изглед. Оваа полукружна лента е достапна во големина на прст 12. Метална Тежина : 2,71 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Половина Круг Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато. Златен Карат : 14 Карат. Метална Боја : Жолта. Бенд Ширина : 4мм.Прстен Големина : 12. Дебелина од 1,15 мм. Стандардно Вклопување. Милгрин Работ. Цврсто. Лесен. Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја на Потекло : Сад. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Рамен Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Чекор Работ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ