• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Црно - Бел Прстен За Годишнина Од Природен Дијамант во 10к Розово Злато

Црно - Бел Прстен За Годишнина Од Природен Дијамант во 10к Розово Злато

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне Овој Прекрасен Ден На Црнците, Годишнина, Свршувачка, Свадба, Роденден, Празник, Ветување, Вљубените или Специјална Пригода! Прекрасна ангажман свадба прстен карактеристики прекрасен бендови се симбол на Љубовта Е Големини На Располагање : 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5 с Големини На Располагање : 7, 7.5, 8, 8.5,9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 14. (Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како) Изработено - Во Висококвалитетно 10к Цврсто Злато кое обезбедува исклучителен сјај и крајна заштита. Камен : Црн Природен Дијамант (Подобрен Во Боја) И Бел Природен Дијамант (Не Третиран) Со Јасност I2-I3. Форма На Камен : Тркалезна Форма. Тип На Поставување : Огради. Метод На Создавање : Природен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ