• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Редење Изрази Каратно Жолто Злато Половина Круг Бенд

Редење Изрази Каратно Жолто Злато Половина Круг Бенд

 
DEN 752.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете малку одблесок и стил на вашиот изглед со оваа лента за редење, 1,2 мм. Овој Прстен Со Изрази што Се Редат е внимателно изработен од 10 каратно жолто злато со прецизност. Се одликува со полукружен дизајн кој ќе се истакне и ќе биде совршен пар со слични прстени со шема во нашата постава. Заедно со ова, нашата колекција нуди различни модели и бои за мешање и совпаѓање за да добиете совршена комбинација што ја барате. За да се обезбеди соодветна, удобна опрема, оваа лента е достапна во големина на прст 7. Овој стил е достапен во роза и бело злато; исто така достапен во 14 каратно златна опција од истите метални бои.Метална Тежина : 0,94 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Половина Тркалезен Бенд Што Може Да Се Реди : Унисекс Метал : Златен Карат : 10 Каратметална Боја : Ширина На Жолта Лента : 1,2 Ммринг Големина : 71,45 мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 10к Жолто Злато, Редење Прстен, Големина На Прст 7.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ