• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Машки Кубен Цирконски Прстен

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Машки Кубен Цирконски Прстен

 
DEN 717.12

Количина на стоки
Достапно на барање

Привлечен и блескав, овој машки прстен во стилот на знакот помага да се дефинира вашиот смел изглед. Изработен во 10 каратно жолто злато, овој прстен е подобрен со тркалезни кубни цирконски камења поставени на бела површина обложена со родиум за дополнителен сјај. Овој прстен доаѓа во големина на прст 10,5.Метална Тежина : 6,42 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Знаковен Ринггендер : Машки метал : Златен Карат : 10 Каратметална Боја : Жолто Обложување : Бела Ширина На Родиум : 3,82 Ммринг Големина : 10,5 Димензии : Прстен Горната Должина 10,79 мм, Горната Ширина 14,34 мм< 1,5 мм дебелина отворен Заден Камен Детали : Тип : кубна цирконијаколор : Бела Форма : Тркалезна Количина : 78 поставување накит : предност Вашиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Кина 10 Каратно Жолто Злато, Отворен грб, Бел Родиум, Кубна Цирконија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ