• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бела Природна Дијамантска Рамка Јака Прстен во 10к Двобојно Цврсто Злато

Бела Природна Дијамантска Рамка Јака Прстен во 10к Двобојно Цврсто Злато

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе Ви се допадне Овој Прекрасен Прстен Со Јака Од Природна Дијамантска Рамка во 10к Двобојно Цврсто Злато (0,33 Cttw) Едноставно убаво! Прави одличен подарок за Секој Божиќ, забава, свадба, дипломирање, Ден На Мајките, Годишнина, Свршувачка, Свадба, Роденден, Празник, Ветување, Вљубените или Специјална Пригода! Прекрасна ангажман свадба прстен карактеристики прекрасен бендови се симбол на Љубовта Е Големини На Располагање : 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5 с Големини На Располагање : 7, 7.5, 8, 8.5,9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 14. (Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како) Изработено - Во Висококвалитетно 10к Жолто Злато кое обезбедува исклучителен сјај и крајна заштита. Облик на камен : Бел Природен Дијамант (Не Се Третира) Со Јасност I2-I3. Форма На Камен : Тркалезна Форма. Тип На Поставување : Огради. Метод На Создавање : Природен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ