• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Примарно Злато Карат Бело Злато Тркалезни Сини Топаз Обетки

Примарно Злато Карат Бело Злато Тркалезни Сини Топаз Обетки

 
DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Блеснете светло со сината нијанса носејќи ги овие обетки од бело злато од 14 карати. Одликувајќи се Со 5мм круг Швајцарски сини топаз скапоцени камења постави елегантен дизајн овие обетки се прицврстени со спојки за столб и туркање назад. Овие софистицирани обетки, исто така, прави совршен подарок за декември роденден девојка.Метална Тежина : 1.01 Gramsjewelry Тип : Fineearing Тип : Stud Gender : женско затворање : Триење Пост И Притисни Back Metal : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Белодимензии : 5.2 Mmgemstone Детали : Тип : Швајцарски Сино Topaz Birthstone Месец : Декември Форма : Тркалезна Големина : 5mm Weight : 0.9 cttwquanty : 2 поставување накит : Prongyar Вашиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна зелена кутија за подароци Со Бел Лак, совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Индија 14 Каратно Бело Злато, Родиум, Столб За Триење и Туркање Назад, Скапоцен Камен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ