• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Chic Home Faris Faris 5-парчен микроплуш канал ватиран сет на утешител на микроминк, близнак, руменило

Chic Home Faris Faris 5-парчен микроплуш канал ватиран сет на утешител на микроминк, близнак, руменило

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Класик се среќава со луксуз со безвременскиот Фарис Комфорт поставен од Chic Home. Овој сет е дизајниран да изгледа одлично во која било спална соба и ќе обезбеди совршен амбиент за добар ноќен сон. Утешителот располага со канален ватиран микро кадифен крзно лице со цврста поддршка на микроминк во боја. Пополнете го изгледот со вклучениот дизајн координирани шами или измешајте и совпаѓајте со свој за посебен изглед. Луксузен Microplush - Утешителот е направен со врвен квалитет на микроплуш на лицето и мек микроминк велур на задната страна за неверојатен ноќен сон. Долу алтернативно полнење - Овој утешител на шик дома е полнет со алтернативно синтетичко полнење. Стил и удобност - Нашиот утешител на мода напред поставува стил и функција мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобно постелнина. Канал ватиран дизајн - Луксузен канален ватиран дизајн на лицето - вклучен е дизајн координиран срам.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ