• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Modrn neo луксузен кордур пушачки сина 3-парче удобна сет, Кал Кинг

Modrn neo луксузен кордур пушачки сина 3-парче удобна сет, Кал Кинг

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесното полнење е поврзано со тешка ткаенина за да се создаде Modrn Neo Luxury 3 Piece Corduroy Comforter поставен од Modrn, кој е совршен за секоја сезона. Овој сет за постелнина вклучува утешител и две шами за перници. Секое парче е текстуриран со канали на кадифен ткаенина и флипс за да се изедначи полиестерска ткаенина на задната страна. Полиестерското полнење се одржува на место со линеарни шевови расфрлани низ задниот дел. Изберете од достапните опции за цврста боја за најдобро координирање со вашиот сегашен декор во спалната соба и омилениот сет на листови. На секој агол, утешителот е нагласен со врзана тасела. За најдобра грижа, препорачуваме да ја поставите вашата машина за перење на ладен, нежен циклус и сушење на тивок оган. Додадете други предмети од колекцијата NEO Luxury низ целиот дом за координиран изглед. Секое парче нуди ажурирано преземање на безвременски дизајн.Полични срамни димензии Стандардна перница Шам (еа.) : 20 L X 28 W In.King Pemlow Sham (Ea.) : 20 L X 36 W in.comforter Димензии : Кралица Комфорр : 96 L x 92 W in.king Comforter : 96 L X 110 W In.California King Comforter : 96 L X 106 W внатре. Богатите текстури како кадифе и мермер се слават со цврсти бои и се истакнуваат со месинг акценти. Оваа колекција ги преиспитува трендовите на традиционалниот дизајн за да се создаде нов изглед што е разрешен и минимален. Изберете од достапните опции за големина. Вклучува утешител и 2 шами за перници. Лице : 92%, 8% најлон; Назад : 100% полиестер. Исполнет со 100% полиестер. Лесен 275 GSM. Се одликува со текстура на кордорој. Изберете од достапните опции за боја. Аглите се нагласени со врски. Шамп на перници имаат отвори за пликови. Машинска миење за лесна нега. Дел од ексклузивната колекција Modrn Neo Luxury.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ