• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
G Дома & Бизнис Лаптоп, WiFi, Bluetooth, Веб Камера, HDMI, USB 3.1, Победа Про) Со G Суштински Пристаниште

G Дома & Бизнис Лаптоп, WiFi, Bluetooth, Веб Камера, HDMI, USB 3.1, Победа Про) Со G Суштински Пристаниште

 
DEN 11519.84

Количина на стоки
Достапно на барање

HP 250 G9 Home 802.11 ac Wifi, Bluetooth 5.1, Ethernet LAN (RJ-45), Интегрирана Веб Камера, Trackpad,. [(Моќни Перформанси Со Intel Core i5 - 1235u Deca Core)] 12-Ти Генерал Intel Core i5-1235 U 1.30 GHz Процесор (до 4.4 GHz, 12mb Кеш, 10-Јадра, 12-Теми, 2 Перформанси-јадра); Интел UHD Интегрирана Графика, . [(Голема Брзина и Мултитаскинг)] 8 GB DDR4 SODIMM; 45w Напојување, 3-Ќелија 41 WHr Батерија; Темна Пепел Сребрена Боја,. [(Огромно Складирање)] 512 GB PCIe NVMe SSD; 2 USB 3.1 Gen2, 1 HDMI, USB 3.1 Тип-C Gen1, Sd Читач, Без Оптички Диск, Слушалки/Микрофон Комбо Приклучок. Виндоус 11 Про-64.,. Вклучува Hp USB-C G5 Суштински Приклучок(USB Тип-C за поврзување со домаќинот;1 SUPERSPEED USB Тип-C, 4 USB Тип-А;2 Display Port 1.4, 1 HDMI 2.0, 1 RJ-45;Комбо Аудио Приклучок;PXE Подигање; lan/WLAN префрлување).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ