• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сет На Летечки Гулаб Украс

Сет На Летечки Гулаб Украс

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Донесете мир љубов и радост на вашиот празничен декор со овој грациозен Украс За Летечки Гулаби. Изработен од метал овој уникатен втиснат украс има графички гулаб во боја на нане, нагласен со бронзени детали од снегулка, бидејќи носи маслиново гранче и транспарент За Љубов И Радост за елегантно дополнување на Секоја Новогодишна елка. Во собата на 4.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ