• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Петалу П1272-Ботаника Кадифе Хидрогени 1 36 Пкг-Канелени

Петалу П1272-Ботаника Кадифе Хидрогени 1 36 Пкг-Канелени

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Крај ПЕТАЛО-Цветни Украси : Кадифени Хидрогени. Прекрасни цвеќиња од ткаенина и хартија совршени за сите видови проекти за изработка! Овој пакет содржи триесет и шест цветни украси. Секое парче мери приближно 1х1 инчи. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ