• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сет За Поддршка на растенијата Стапчиња Од Цветни Растенија За Градинарски Растенија Со Едно Стебло

Сет За Поддршка на растенијата Стапчиња Од Цветни Растенија За Градинарски Растенија Со Едно Стебло

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : *Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба.*Овој куп за поддршка на растенијата има брава додадена на оригиналната основа, која може да се користи во комбинација според потребите и може да се прилагоди на различни висини за подобро заклучување на гранките на растенијата.*Овој растителен стап може да се користи за фиксирање на обликот на раст на растенијата, цвеќињата и растенијата во саксии, спречување на извртување и свиткување на гранките на растенијата и нивно растење директно. Зелениот изглед не може да се види во растенијата, што е поубаво.*Материјал : Фиберглас*големина : 30cm Package Содржина : 10x поддршка на растенијата Куп Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Нашите производи се направени од еколошки материјали, безбедни и нетоксични и нема да предизвикаат штета на човечкото тело. Ве молиме внимателно прочитајте го упатството за производот пред да го купите и користете го правилно според чекорите за работа. Ако наидете на какви било тешкотии или проблеми за време на употребата, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ги решиме за вас што е можно поскоро. Вашата поддршка е движечка сила за нас да одиме напред и со нетрпение очекуваме да го споделиме вашето искуство и искуства со нас. За проблемите со квалитетот или дефектите на самиот производ, ќе обезбедиме безусловна услуга за враќање или поправка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ