• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сименс ГИГАСЕТ ЕС Со Сензор За Близина

Сименс ГИГАСЕТ ЕС Со Сензор За Близина

 
DEN 1775.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Сименс ГИГАСЕТ ЕС5040 Со Сензор За Близина. Сосема Ново. Вклучува 1 Година Гаранција. SIE-ES5040 е жичен телефон. Има сензор За Близина за автоматско осветлување на тастатурата и екранот. Покрај тоа, уредот има лесна идентификација на повик и има брава за бирање за итни случаи, директен повик до однапред дефиниран број или со подигање на телефонот или со допир на кој било клуч. Сименс ГИГАСЕТ Е5040 Жичен Телефон Со Сензор За Близина Карактеристики : Интуитивна Телефонија. Сензор за близина за автоматско осветлување на тастатурата и екранот. Осветлена тастатура со удобна големина на клучот. Голем осветлен дисплеј со прилагодлив агол. Без раце зборувајќи во брилијантен квалитет на звукот повеќе. Лесна идентификација на повик : 6 копчиња за брзо бирање со сигнално светло за дојдовни и пропуштени повици. Големо осветлено копче за непознати дојдовни и пропуштени повици. Прикажување на бројот на повикувачи (КЛИП). Слушен апарат компатибилен и гласен прстен тонови. Заклучување на бирање за итен директен повик до претходно дефиниран број што го зема телефонот или со допир на кој било клуч. Сензор за близина за автоматско подигање повици без раце за зачувани броеви. Екстра Голем Лцд-Дисплеј Со Позадинско Осветлување со Прилагодливо Навалување. Приказ На Датум / Време. Дисплеј За Бирање. Осветлена Тастатура. Слушен Апарат Компатибилен. 6 Брзо Бирање На Станицата. Прилагодлива Контрола На Јачината На Звукот На Звучникот/Слушалката.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ