• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Внанда Фото Дисплеј Ѕид Украси Виси Фото Дисплеи Со Дрвени Монистра Еко-пријателски Ѕид Декор За Персоналните Дома Декорација Дрвена Мушка

Внанда Фото Дисплеј Ѕид Украси Виси Фото Дисплеи Со Дрвени Монистра Еко-пријателски Ѕид Декор За Персоналните Дома Декорација

 
DEN 261.12

Количина на стоки
Достапно на барање

Име на ставка : Фото Ѕид Декориматеријал : Шимафеатури : Еко-пријателски, Ѕид Декор, Персонализирана Големина Детали : М, Должина : 120см/47.24" (Прибл.) Л, Должина : 210см/82.68 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : М : 2 х Фото Ѕид Декори (со 7 Клипови Во Една Низа) орл : 2 х Фото Ѕид Декори (со 12 Клипови Во Една Низа) Декори На Фото Ѕид Е персонализиран фото дисплеј кој додава шарм и сладост во вашиот дом. Тоа ви овозможува да ги покажете вашите омилени фотографии, отпечатоци и спомени од вашите патувања, што го прави да биде. Носителот На Фотографии За Декор на Ѕид доаѓа со дрвени клипови кои ви овозможуваат лесно да ја менувате и прилагодувате уметноста на ѕидот со додавање или отстранување фотографии. Овие уникатни клипови може да се користат и За закачување На Божиќ. Изработени од висококвалитетно дрво, Декорите На Ѕидот на Фотографијата се издржливи, отпорни на корозија, нетоксични и долготрајни. Природните дрвени монистра се полирани и мазни, обезбедувајќи рустикален допир на вашето персо. Со својот разноврсен дизајн, Декорите На Ѕидот на Фотографијата можат беспрекорно да се вклопат во секој стил на домашен декор. Без разлика дали е во спалната соба, дневната соба, студентската соба или канцеларијата, овој ѕиден приказ на фотографии додава допир на Детали За Големината : Л,должината на овој производ е 210 см. М, должината на овој производ е 120см.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ