• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Краток Ракав Боди Без Грб Цветен Принт V Вратот Лабав Појас Краток Ракав Ромпер Краток Комбинезон

Женски Краток Ракав Боди Без Грб Цветен Принт V Вратот Лабав Појас Краток Ракав Ромпер Краток Комбинезон

 
DEN 285.44

Количина на стоки
Достапно на барање

67" Половината : 86см/33. Рачно перење/Машинско перење, користејќи благ нежен сапун, ве молиме не избелувајте.Без разлика дали е дома или во движење, овој комбинезон е погоден за многу прилики. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 200gpackage големина : 25x20x5cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење.85" должина : 86.Големина : С Биста : 97см/38,19" Половината : 67см/26,38" Колк : 107см/42,13" Должина : 82,5 см/32,48" Големина : М Биста : 102см/40,16" Половината : 72см/28,35" Колк : 112см/44,09" Должина : 84,5 см/33,27" Големина : Л биста : 109см/42.61" должина : 88.Кои се меки за допир, удобни за носење и лесни и непропустливи.86" Колк : 126см/49.Бохо краток ракав вратоврска половината краток ромпер, v вратот, широк дизајн нога. можете да ја прилагодите половината како што сакате. ●Материјал}овој мек и удобен комбинезон се одликува со лигав, опуштен дизајн со испуштено меѓуножје и удобни странични џебови. Не избелувајте.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ