• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ски-Доо З 380Ф 377ЦЦ 12в Батерија За Замена На Моторни Санки - Ова Е Замена На Брендот АЈЦ

Ски-Доо З 380Ф 377ЦЦ 12в Батерија За Замена На Моторни Санки - Ова Е Замена На Брендот АЈЦ

 
DEN 223.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Пп случај со големо влијание за максимална отпорност на вибрации. Секогаш чувајте ја батеријата целосно наполнета. Ние не сме одговорни за неточни нарачки. Периодично проверувајте ги терминалите за знаци на корозија или друго абење што може да предизвика дефект. Димензии : Л 6. AJC ATX20 HL ГО ЗАМЕНУВА YTX20 HL-BS. Ладно Чудење Засилувачи : 310. Тежина : 13,2 килограми.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ