• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Држач За Центрирање на фитил, Дупки За Еднократно Држач За Фитил Алатка Отпорна На Топлина За Дома За Правење Свеќи САМ За Уметнички Занаети

Држач За Центрирање на фитил, Дупки За Еднократно Држач За Фитил Алатка Отпорна На Топлина За Дома За Правење Свеќи САМ За Уметнички

 
DEN 320.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Држачот за фитил за свеќи е претходно удрен и лесно може да се лизне во и надвор од процепите на лентата за држач за фитил. Држачот за фитил за свеќи е претходно удрен и лесно може да се лизне во и надвор од процепите на лентата за држач за фитил. Лесен за ракување, ставете фитил за свеќи во центарот на држачот за свеќи, овој држач за фитил ќе ви ја олесни ДОМАШНАТА свеќа сам. Избраните висококвалитетни материјали од нерѓосувачки челик се издржливи, долготрајни, отпорни на топлина, еднократно и долг работен век.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ