• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
900мах КАЛБ КАЛБ2-МХДБ КАЦ5-Хелбе Батерија ЗА Казам Лајф Б Лајф Ц Луби 3

900мах КАЛБ КАЛБ2-МХДБ КАЦ5-Хелбе Батерија ЗА Казам Лајф Б Лајф Ц Луби 3

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

- Компатибилен Број На Дел Од Батеријата : . Ако не можете да потврдите, ве молиме контактирајте не за да избегнете погрешно купување. Чувајте ја батеријата во ладно суво опкружување ако е во мирување. Гаранција На Производот : 1. Кога ќе ја купите нашата ставка.Ние ќе обезбедиме висококвалитетни и сигурни батерии! . Ве молиме користете го оригиналниот или сигурен полнач. Ние ќе ја направиме нашата најдобра услуга за да ви го решиме проблемот. Бела21302203беко Плус. Ве молиме запомнете дека целосните перформанси и долговечноста на новата Литиум-Јонска батерија се постигнуваат само по 2 до 3 целосни циклуси на полнење и празнење. Чувајте ја моќноста на батеријата помеѓу 5% -95%.Ако не сте го добиле пакетот долго време, тоа не значи дека е изгубен. Можеби сте стигнале до локалната пошта или до вашето поштенско сандаче. Ние секогаш ќе се потрудиме да го решиме проблемот и да го исполниме вашето задоволство. Повратни Информации И Преглед : 1.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ