• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Поводник За Одење Миленичиња, Степени На Поводник За Повлекување На Кучиња-Бесплатна Тешка Работа Со Рачка Што Не Се Лизга За Кучиња За Мачки Вино Црвено

Поводник За Одење Миленичиња, Степени На Поводник За Повлекување На Кучиња-Бесплатна Тешка Работа Со Рачка Што Не Се Лизга За

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Поводник за Одење миленичиња, Поводник За Куче Што Може Да Се Повлече 360 Степени-Бесплатна Тешка Работа Со Рачка Што не Се Лизга За Кучиња За Мачки Црвена Спецификација : Тип На Ставка : Пет Автоматско Влечење Јаже Материјал На Производот : Список НА Пакети СО СТОМАЧНИ МУСКУЛИ : 1 х Белешка За Поводник За Миленичиња : ве Молиме дозволете грешка од 2-3см/0,8-1,2 за рачно мерење. Полиестерски појас со висока јачина од 3/5 см со издржлива ротирачка кука отпорна на ' рѓа и стабилно влијание-најлонска пластика. Handономската рачка што не се лизга, изработена од издржлив мек материјал, има ултра удобен стисок и може да оди некое време. Удобен е и едноставен за употреба. Брзо заклучување, лесно можете да притиснете нагоре и надолу само со палецот. Не постои во 360 степени, што е многу погодно за џогирање, трчање итн. Или излегување и шетање во дворот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ