• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Метар, Абс Аудио Опрема Алатка Ву Аудио Метар, ЗА САМ Дома Аудио Автомобил Аудио Трансформација

Метар, Абс Аудио Опрема Алатка Ву Аудио Метар, ЗА САМ Дома Аудио Автомобил Аудио Трансформација

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

ВУ Метар, Абс Аудио Опрема Алатка Ву Аудио Метар, ЗА САМ Дома Аудио Автомобил Аудио Трансформацијаспецификација : Состојба : Тип На Ставка : Ву Метерматеријал : Абсколор : како што е прикажано на Сликата Позиција На Поставување : Вертикална Чувствителност На Струја : 960уа ● 10% Внатрешна Импеданса На ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА : 650 Ом € 10% Отпорност На Изолација : Над 50 Оми Триење : : 44ММ/1,73 Инчи Од Крајот На Иглата до ШИРИНАТА НА Оската : 0,45 Мм/0,02 во € 0,05 Мм/0,002 табла за задно осветлување : црна позадина со Сини Букви, Транспарентна Со Задно Осветлување 3v20matest околина : температура 20 Степени Целзиусови 5 Степени Целзиусови Влажност 40% -85% Вкупна Големина : Прибл.90х70х29, 5мм/3, 5х2, 8х1, 2во Пакет Листа : 1 х ВУ Метар Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Со сини зборови позадинско осветлување, полесни читања дури и под права сончева светлина или во мракот. Тоа е најосновната алатка во аудио опремата, со извонредна изработка и работен век. Опремен со бирање на покажувачот, висока точност, може директно да ги прикаже резултатите од мерењето. Едноставна инсталација, погодна ЗА САМОСТОЈНО, домашно аудио, автомобилска аудио трансформација итн. Мини ВУ метар, изработен од абс материјал, издржлив и отпорен на абење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ