• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Полнач ЗА Ге-Ericксон КРД Еднокреветен Полнач За Брзо Биро-Ни-МХ Ни-ЦД

Полнач ЗА Ге-Ericксон КРД Еднокреветен Полнач За Брзо Биро-Ни-МХ Ни-ЦД

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Наполнете ја вашата двонасочна радио батерија GE-Ericsson KRD103161 поефикасно со надградба на полнач за брзо биро со еден пад на заливот. Нашиот висококвалитетен радио полнач е дизајниран совршено да го надополни радиото, како и да понуди целосна компатибилност.Овој претходно конфигуриран комплет вклучува Брз Полнач Со Единечна Единица Со надворешно напојување и чаша за адаптер што овозможува полнење на двонасочно радио И/или батерија ОД РАЗЛИЧНИ хемии и капацитети НА GE-Ericsson KRD103161.Нашиот Полнач За Еднократно Биро Ге-Ericксон КРД103161 Со Еден Залив ги исполнува строгите стандарди за квалитет и е дизајниран да обезбеди долгогодишна сигурна услуга. Овој полнач е произведен со висококвалитетни компоненти во најсовремен сертифициран производствен капацитет. Нашиот сигурен квалитетен радио полнач со четири хемија нуди брзи, сигурни трошоци за ни-ЦД, ни-МХ хемиски батерии. Ние, исто така, обезбедуваме ненадмината американска поддршка и водечка 1-годишна гаранција во индустријата.Замена На Полначи P/N : IPT-HA-2104-Chg TWC1-MC1 BCompatible Батерии P/N : BKB191210 BKB210 MHIS BT-013259-001 BT-023406-003 LEHAPA7 YMHIS HTPA7 W HTPA9 N RAY1210 NMCompatible Модели : Ma-Com/ GE/ Харис Јагуар 10 P 5100 700 p5100 P5150 P5200 P700 P7100 P7100 P710 P P7150 P7170 P71710 P7200 P7230 P7250 PD2000 XG-100 PCHARGER КАРАКТЕРИСТИКИ : *БРЗО, СИГУРНО ПОЛНЕЊЕ За Една Батерија Со Или Без Радио.* ЛЕР го потврдува статусот на полнење на батеријата .*Наплаќа ни-ЦД, ни-мх хемија.*Паметната технологија за полнење спречува прекумерно полнење, додека обезбедува автоматско полнење кога радиото останува вклучено.*Заменлив адаптер под овозможува идна употреба со различни радија / батерии.*Нема комплицирани правила за полнење.* Пријателски за корисниците : СТАТУСНАТА ЛЕР за секоја позиција потврдува полнење во тек, полнење 80% целосно и целосно наполнето.* Вклучува надворешни 100 V-240 V AC до dc напојување . Сосема Нов-Врвен Квалитет. 100% Компатибилен Со Оригиналната Опрема.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ