• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Салон сетови за жени Жени Мода Печатени Круг Вратот Долги Ракави Блузи Панталони Секојдневен Костум Сетови удобни сетови за жени

Салон сетови за жени Жени Мода Печатени Круг Вратот Долги Ракави Блузи Панталони Секојдневен Костум Сетови удобни сетови за

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

82"XLX-Large101440114cm/44. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.33" Големина : XXLSize.66" Горната Должина : 64cm/25. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 102cm/40.84" Горната Должина : 67cm/26. : Малус : 4УК : 8ЕУ : 34биста : 98см/38,58"Ракав : 21см/8,27" Горна Должина : 63см/24,80 "Должина : 33см/12,99" Големина : Мсизе. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини.Специјалниот дизајн на Дуксер го прави посекси и попривлечен за носење. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Карактеристики : Секојдневни комплети,Лабава,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн,Дуксер, пролетен секојдневен комплет .31" Големина : LSize.33"XXLXX-Large121642120cm/47.99"MMedium61036102cm/40. Одговараат За, Зима и Пролет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ