• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стаклена Градина Новороденче Девојче Момче Прекрасна Плетена Капа + Машна + Целокупна Фотографија Реквизит Костум

Стаклена Градина Новороденче Девојче Момче Прекрасна Плетена Капа + Машна + Целокупна Фотографија Реквизит Костум

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од стаклена градина од Пазарот На Џојбај.Спецификации : . Рачно изработена капчиња плетена капа, машна и во целина. 3 парчиња поставена облека одговара за новороденче. Изработен од висококвалитетен двор, многу удобен за носење. Тип : Шапка + Машна + Севкупно. Боја : Сива. Тип На Големина : Редовно. Пол : Бебе Девојки", Бебе Момчиња". За Возрасти : 0 - 12 Месеци. Материјал : Волнено Предиво. Нега На Облека : Рачно Перење. Карактеристики : Меко, Удобно, Новороденче, Плетено, Реквизит За Фотографија. Обем на капа : 40см-42см/15,75 "- 16,54 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х шапка. 1 х Машна. 1 х Целокупна Рачно Изработена Капчиња плетена капа, машна и во целина. 3 парчиња поставена облека одговара за новороденче. Изработен од висококвалитетен двор, многу удобен за носење. Пренослив. Лесен за употреба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ