• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Поставува Ролетни Загради За Домаќинство Додатоци За Завеси Ролетни Фитинзи

Поставува Ролетни Загради За Домаќинство Додатоци За Завеси Ролетни Фитинзи

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис. Овој производ е ролетна заграда, која е изработена од висококвалитетен материјал, цврст и издржлив за употреба. Лесен за инсталирање и цврсто држење на ролетната. Карактеристики едноставен и модерен стил за да биде погоден за различна побарувачка за фиксирање на завесите во куќата. Тоа е добар избор за завеса. Карактеристики. - Материјал : Железо. - Тешки држачи за завеси, додадете едноставен стил и елеганција во вашиот дом, канцеларија или на кое било друго место каде што ќе одлучите да ги користите. - Овие држачи за монтирање завеси се изработени од квалитетен материјал, кој е издржлив и практичен. - Едноставно во структурата, многу лесно за инсталирање или отстранување, ви носи многу погодност. - Ја карактеризира компактната големина, без да зазема премногу простор, едноставна и прилагодлива. - Нашите држачи за завеси, со висока цврстина, силна издржливост, која е цврста и издржлива. Тешки држачи за завеси, додадете едноставен стил и елеганција во вашиот дом, канцеларија или на кое било друго место каде што ќе одлучите да ги користите. Овие држачи за монтирање завеси се изработени од квалитетен материјал, кој е издржлив и практичен. Едноставна структура, многу лесна за инсталирање или отстранување, ви носи многу погодност. Карактеристики компактната големина, без да зазема премногу простор, едноставна и прилагодлива. Нашите држачи за завеси, со висока цврстина, силна издржливост, која е цврста и издржлива.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ