• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бебе Момче Девојка Плетен Џемпер Ромпер Еднобоен Копче Со Долги Ракави Комбинезон Боди Во Целина Со Капа

Бебе Момче Девојка Плетен Џемпер Ромпер Еднобоен Копче Со Долги Ракави Комбинезон Боди Во Целина Со Капа

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина (инч)tttttt t t t t. 70Должина : т20.47Биста : 18.11Ракав : 9.84Возраст : 0-6 Месеци. 80Должина : т22.05Биста : 18.90Ракав : 10.24-Возраст : 6-12 Месеци. 90Должина : т23.62Биста : 19.69Ракав : 10.63-Возраст : 12-18 Месеци. 100-Должина : т25.20Биста : 20.47Ракав : 11.02-Возраст : 18-24 Месеци. Спецификации : . Материјал : ребреста ткаенина. Применлив Пол : Унисекс. Применлив Возрасен Опсег : Деца. Стил : Секојдневен Стил. Карактеристики : Мека, удобна, симпатична, убава, модерна. Погодни Прилики : Повеќето прилики во животот. Големина : 70/80/90/100. Боја : Кафеава/Зелена/Сива/Светло Сина. Содржина На Пакетот : . 1* Ромпер+ 1* Шапка. Забелешки : . 1.Ве молиме љубезно погледнете ја вистинската висина на вашите деца и табелата со големини пред да ја купите. 2.Има 2-3% разлика според рачното мерење. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : изработен од ткаенина од памучна мешавина, пријателска за кожата и удобна за носење, погодна за носење на мало бебе. Дизајн : плетен џемпер ромпер комбинезон со капа, тркалезен врат, долг ракав, затворање на предното копче, лесен за облекување или соблекување, едноставен и стилски, боди со цврсто копче за ромпер, 2 парчиња новороденче плетен ромпер со капа. Карактеристики : едноделна плетена облека со комбинезон со капа, лесна за совпаѓање со сите видови блузи, палто и чизми за fall зима, зима, вашето бебе момче ќе добие многу комплименти за тоа. Повод : погоден за секојдневно, секојдневно, зимско, надворешно носење, забава, патување, одмор, вокација, улица, излегување и така натаму. Големина : одговара за 0-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци бебе детска облека, тоа ќе го направи вашето бебе да изгледа поелегантно и попривлечно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ