• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
SmartStraps 871P Тешки Површина Планината Д-Прстен 3667lb Челик И Цинк

SmartStraps 871P Тешки Површина Планината Д-Прстен 3667lb Челик И Цинк

 
DEN 166.88

Количина на стоки
Достапно на барање

Паметни ремени, врзани Д-прстен, нуди тешка точка за прицврстување. Овој прстен за врзување на приколката е направен со позлатен челик кој се спротивставува на ' рѓосување. Овој Д-прстен ви овозможува да ја прилагодите конфигурацијата на приколката со сидра за врзување на приколката специфична за оптоварување. 3667 фунти безбедно работно оптоварување за најтешките работни места. Smart Straps 871 P Тешки Површина Планината Д-Прстен 3667lb Челик и Цинк.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ