• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Отворени Прсти Компресија бамбус јаглен глуждот ракав заграда со Поддршка Лак, Олеснува Оток

Отворени Прсти Компресија бамбус јаглен глуждот ракав заграда со Поддршка Лак, Олеснува Оток

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Опиши . Спецификации пар . Големина Должина 22см(8,58 инчи). Коментар : . 1. Рачната толеранција на мерење е 2-5g. Ве Молиме не им пречи на вашите замени. 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. ви благодарам многу! . 3. Бојата НА ШКУ е бојата на пакувањето на производот . Вклучен Пакет : . 1 пар заштитници за стапала Го Ублажува и спречува пецкање, непријатност и болка во лакови, потпетици и глуждови. Ако барате ослободување од дијабетична болка во стапалото, невропатија, артритис, тендинитис и многу други проблеми поврзани со стапалото, тие се совршени за вас. Уживајте во цел ден релаксација и правете ги работите без болка што ги сакате!. Материјалот од бамбусови влакна ги прави најудобните еколошки чорапи на пазарот. Ја апсорбира влагата и спречува мириси, 4 пати подобро од памукот. Природниот микро-јаз го прави многу дише и хипоалергично. Смирувачките компресии ја подобруваат циркулацијата, заздравувањето и заморот на мускулите за неколку минути. Со компресија против замор бамбус влакна sockliner, откако ќе се стави, тоа обезбедува стрес смирувачки и терапевтски третман, што ве прави поудобно од било кога. Се бори Со Дијабетично Стапало, Невропатија, Артритис, Плантарен Фасциитис, Болка во Петицата и Шини на Глуждот - Одлично за патување, цел ден стоење или закрепнување додека спиете. Лесно олеснување во секое време, насекаде, без разлика дали сте будни или спиете. Можете да го носите дење, ноќе или во секое време. Тие се дизајнирани да бидат многу удобни и да ви овозможат олеснување кога ви треба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ