• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Врвот За Покривање на печатачот, Погоден ЗА ГЛАВА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ XP T D d За Станица За Ограничување На Печатачот Со Растворувач

Врвот За Покривање на печатачот, Погоден ЗА ГЛАВА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ XP T D d За Станица За Ограничување На Печатачот Со Растворувач

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од 21 КСИН ШИ ДАИ од пазарот На Џојбај.боја : Уцена : Содржина На Апсцес : 2 x завртка за Печатачкасамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : рефлексијата На Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Погоден ЗА XP600 TX800 DX9 DX10 главата за печатење на растворувач печатач капа станица. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи, добра стабилност,. Мала големина, лесна за носење и складирање, лесна за употреба и добра.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ