• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јустда 180w Ac Адаптер Полнач Компатибилен Со Dell Business Thunderbolt Dock E-Port Плус Напреден Репликатор НА Порта T0J WD Монитор Dock 4K 450-AEUO

Јустда 180w Ac Адаптер Полнач Компатибилен Со Dell Business Thunderbolt Dock E-Port Плус Напреден Репликатор НА Порта T0J WD

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Јустда 180w Ac Адаптер Полнач Компатибилен Со Dell Business Thunderbolt Dock E-Port Плус Напреден Репликатор НА Порта T0 J21 WD15 Монитор Dock 4 K 450-AEUOYustda Карактеристики На Квалитет На Платина : * Заштита Од Преоптоварување Со Висококвалитетни Жици* заштита Од Прекумерно полнење/празнење* Заштита Од Прегревање со Паметен Чип* Функција Против Пречки Со подобри Изолациони Материјали* Кратко-заштита на колото* целосно компатибилен Со Оригиналните Лаптопи* Тестиран со Строги Стандарди За Контрола На Квалитеткупете Со Доверба!* 12 Месечна Гаранција* Испорачајте Го Истиот Или Следниот работен Ден Загарантирана* 24 x 7 Поддршка За Е-Пошта * 100% Нови Компоненти-никогаш не реновирани, рециклирани или користени* 100% Оем Компатибилни-Гарантирано дека ќе ги исполнат спецификациите на вашиот оригинален уредкопирските права Yustda ® Сите Права Се Задржани. Влез : AC 100-240 V 50/60 Hz Auto (СВЕТСКИ AC Влез), 10ft екстра Долг кабел. Адаптер/Полнач За замена На НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 100% Компатибилен со наведениот модел на уредот. 90 дена гаранција за враќање на парите. 1 година гаранција за производот. Испорака ОД САД!. Безбедносни Карактеристики : Над заштита од струја; Целосна заштита од напон; над заштита од Напон; Заштита Од Краток Спој. Произведени со најквалитетни материјали. Сертификација : FCC, CE и Ro HS. Ве молиме контактирајте не со какви било прашања во врска со овој производ-ние сме тука да ви помогнеме!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ