• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женска Ноќница Копче Надолу Кошула За Спиење Сатенски Ракав Ноќница Дечко N Јака Облека За Спиење

Женска Ноќница Копче Надолу Кошула За Спиење Сатенски Ракав Ноќница Дечко N Јака Облека За Спиење

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

100% полиестер Увезено затворање На Копчетомашинско Перење ● Материјал€ : 103% полиестер, висококвалитетна сатенска ткаенина, не е лесно да се збрчка, да се собира или да избледи во миењето доколку ги исполнува условите за перење, мека, лесна, но издржлива, пријателска за кожата и дише, за регулирање на температурата во текот на целата година. ●Стил На дечко● : Уникатен дечко стил кошула За спиење, 3/7 ракав, изрез јака, копче надолу, еднобојна, со добар крој и неправилен високо-низок раб, лабаво вклопување и одлична должина за да бидете опуштени и привлечни. ®Прилика : Широката ноќница оди добро со повеќето облици на телото, совршена за секојдневно/носење сон/носење салон/породилно носење во слободно време и релаксирачки живот. ●Самостојна употреба или подарок-давање : оваа ноќна облека што лесно се вклопува е неопходна за спиење и опуштање за дами, подарок што нема да тргне наопаку за вашата девојка, сопруга, мајка, сестра, пријатели и вие самите. €Нега На облека : Рачно Перење нежно или Машинско Перење со вреќа за перење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ