• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Зимтаун Двојна Врата За Пристап До Скара Брусен Нерѓосувачки Челик Врати На Островот Скара

Зимтаун Двојна Врата За Пристап До Скара Брусен Нерѓосувачки Челик Врати На Островот Скара

 
DEN 1104.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Вовед : . Вратата е изработена од врвен нерѓосувачки челик, што ги прави надворешните кабинети да бидат поучни и издржливи со подобрени перформанси против корозија и гребење, по изложување во сите временски услови со години. Навистина можете да го видите вниманието и напорите што ги вложивме во овие врати од нерѓосувачки челик, гледајќи ги мазните споеви на заварување, беспрекорните агли ја подобруваат цврстината додека го продолжуваат работниот век. Затоа, не двоумете се, тоа е добар избор за вас!Карактеристики : . 1. Нерѓосувачки челик задебелена рамка на вратата . 2. Цврста рамка и шарка на вратата. 3. Пред-дупчат дупки лесно да се соберат . 4. Систем за магнетно затворање. 5. Исклучителна рачка. 6. Совршен за кујни на отворено и временска состојба, дожд или сјај, особено за кујна на отворено и острови за скараспецификации : . 1. Материјал : Метали. 2. Бренд : 3сун 3. Димензии : (32,68 х 27,56 х 3,54) " / (83 х 70 х 9) см(Л х ш х). 4. Тежина : 17,20 фунти / 7,8 кгпак Вклучува : . 1 x Двојна Врата Од Нерѓосувачки Челик 304 Врата Од Кабинетот од нерѓосувачки челик задебелена рамка на вратата. Цврста рамка и шарка на вратата. Претходно дупчат дупки. Димензии : 32.68 "х 27.56 " х 3.54".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ