• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Зелени Маскирни Копчиња За Кујнски Ормар Шкаф За Комоди Фиока За Библиотеки Влече Рачки Тркалезен Домашен Декор

Зелени Маскирни Копчиња За Кујнски Ормар Шкаф За Комоди Фиока За Библиотеки Влече Рачки Тркалезен Домашен Декор

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно на барање

СОВРШЕН ЗА ДЕКОРАЦИЈА : Изработен од висококвалитетен црн абс материјал и прекрасно кристално стакло, нашите копчиња за мебел ќе го разубават вашиот застарен мебел и ќе му дадат личен допир на вашиот дом.Пакетот Вклучува : 4 парчиња копчиња на вратата од плакарот4 парчиња пократки завртки4 парчиња Долги Завртки Упатства За Нега : Избришете ги копчињата со чиста влажна крпа. Потоа поминете ја завртката од задниот дел на таблата и цврсто зашрафете ја на копчето. (Забелешка : Измерете ја не само дебелината на кабинетот или објектот, туку и делот што ќе се користи за прицврстување).2 : Користете го Ова мерење за да одредите каде сакате да ја скршите завртката. Користете ги другите клешти за да го сфатите крајот на делот што треба да се отстрани.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ