• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фригидер Вистински Оем Машина За Миење Садови Сад Ролери Собранието

Фригидер Вистински Оем Машина За Миење Садови Сад Ролери Собранието

 
DEN 625.12

Количина на стоки
Достапно на барање

Собранието На Ролери За Кршење 154689501 е вистински дел од ОЕМ ОД ФРИГИДЕР (Производител На Оригинална Опрема) дизајниран и дизајниран според точните спецификации за Машини за Миење Садови. Се препорачува секогаш да се повикувате на упатството за услугата за апарати или да контактирате со производителот на вашиот апарат за да потврдите дека фрижидерот 154689501 може да се примени на вашиот апарат. Фригидер Производителот Дел Број : 154689501. Собранието На Ролери За Кршење 154689501 е вистински дел од ОЕМ ОД ФРИГИДЕР (Производител На Оригинална Опрема) дизајниран и дизајниран според точните спецификации. Фригидар 154689501 Собранието На Ролери За Миење Садови е за Машини за Миење Садови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ