• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
мњин божиќен елен метал умира парчиња за правење картички матрица самостојна картичка за бележење сребро

мњин божиќен елен метал умира парчиња за правење картички матрица самостојна картичка за бележење сребро

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Метална Матрица За Сечење Матрици ЗА Самостојно Бележење Албум Хартиена Картичка Декор Занает Опис : Состојба : 100% Сосема Нова Количина : 1 парчиња големина : 100х70мм Материјал : Јаглероден челик Висококвалитетна Боја : Сребрена можете да ги замените различните бои на хартија или ткаенина, произведени од ефектот ќе бидат различни монитори, Сликата Може Да Не Ја Одразува Вистинската БОЈА На Предметот. Ви благодариме пакет вклучени : 1 Компјутер Scrapbooking Mnjin Божиќ Елен Метал Умира Парчиња За Картичка Одлуки Матрица Diy Scrapbooking Картичка Сребро.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ