• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Израмнување Машина Тркалца Со Гумена Подлога, GD-80F Плоча Монтирани Повлекува Работна Маса Кастер, Израмнување Нозе Тркала, Вчитување Капацитет 500kg 1102lbs По Тркалце, о

Израмнување Машина Тркалца Со Гумена Подлога, GD-80F Плоча Монтирани Повлекува Работна Маса Кастер, Израмнување Нозе Тркала,

 
DEN 543.84

Количина на стоки
Достапно на барање

75х2, 75 ИНЧИ; степен На Израмнување : 15мм/0,59 инчи; вкупна ВИСИНА : 103мм/4,1 инчен машина за израмнување тркалца со гумена подлога, гд-80ф плоча монтирана На Работна Маса, тркала за израмнување на стапалата, капацитет За полнење 500кг/1102лбс по тркалце, пакување од 4.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ