• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Самикар Комбинезони За Жени Едноделни Трегери Со Широки Нозе Женски Иновативен Дигитален Печатење Лабав Секојдневен Комбинезон За Печатење Со Ремени

Самикар Комбинезони За Жени Едноделни Трегери Со Широки Нозе Женски Иновативен Дигитален Печатење Лабав Секојдневен Комбинезон

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

големина Шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31 "Должина Со Исклучок (Со Исклучок На ремени за рамо) : 134см/52.76". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 114см/44.88 "Должина Со Исклучок (Со Исклучок На ремени за рамо) : 136см/53.54". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 118см/46.46 "Должина Со Исклучок (Со Исклучок На ремени за рамо) : 138см/54.33". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122cm/48.03 "Должина Со Исклучок (Со Исклучок на ремени за рамо) : 140cm/55.12". Големина : 2 XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 126cm/49.61 "Должина Со Исклучок (Со Исклучок на ремени за рамо) : 142cm/55.91". Големина : 3 XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 130cm/51.18 "Должина Со Исклучок (Со Исклучок на ремени за рамо) : 144cm/56.69". Сезона : Цела Сезона. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Должина на ракавот : Без Ракави. Јака : V-вратот. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1xwomenен Комбинезон овој мек и лесен основен дводелен ви дава кул и дише искуство со носење, со течни материјали за да бидете ладни цел ден. Прилики : Погоден за летни забави, празници, викенди, свадби, свадбени гости, роденденски забави, семејни собири, слободно патување, секојдневно, лежење. Погоден за повеќето прилики и специјални прилики деловна работа, забави, танци итн. Белешка за перење : Нетранспарентно, но доволно тенко за топло време и лесно се суши. Измијте ја рачно или машина во ладна вода, не избелувајте, висат или сува. Не користете врело железо на специјални ткаенини.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ