• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кукла Шапка Долг Ден Декорација Независност Десктоп Дома Долги Нозе Дома Декор Велосипед Скулптура Светлина

Кукла Шапка Долг Ден Декорација Независност Десктоп Дома Долги Нозе Дома Декор Велосипед Скулптура Светлина

 
DEN 265.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см за рачно мерење, ви благодарам1 Компјутер Кукла Поради екранот на екранот, а светлото за снимање е различно, може да има мала разлика во бојата рачно изработена и Материјал - Нашата Двојка За Кукли За Независност е изработена од капчиња од мека памучна ткаенина. Потешкото дно му овозможи да застане сам. Куклата е рачно изработена, така што различни две ќе имаат некои разлики во големината и тежината. Подарок симпатичниот е одличен подарок и декор за Секоја пригода Како Независност, пролетна забава, свадба, роденден итн., Создадете празнична и донесете среќа.Материјал : Памучна Големина : 27x19cmindependence Day Украси - во Куклата носи среќа на семејствата и се смета за среќа. празник шарм На Денот На Независноста домашни украси со оваа симпатична кукла. Секоја кукла доаѓа со пар уши. Стабилната и лесна основа овозможува повеќекратна употреба локации како што се маса, тросед, библиотека, полици, камини и врвови од шишиња. Одлични додатоци на вашиот домашен декор во пролетната сезона.Значи Девојки Украс Статуа Соларна Независност Ден Украси-Во Кукла Носи Среќа На Семејствата И Се Смета За Среќа. Празник Шарм На Денот На Независноста Домашни Украси Со Оваа Симпатична Кукла. Секоја Кукла Доаѓа Со Пар Уши. Стабилната И Лесна Основа Овозможува Повеќекратна Употреба Локации Како Што Се Маса, Тросед, Библиотека, Полици, Камини И Врвови Од Шишиња. Одлични Додатоци На Вашиот Домашен Декор Во Пролетната Сезона. Ве молиме Дозволете грешка од 1-3 см За Рачно Мерење, Благодарам. Големина : 27х19см. Материјал : Памук. 1 КОМПЈУТЕР Кукла.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ